O mnie

angelika kalarus

make up

Witam Wszystkich serdecznie na mojej stronie.

Z wykształcenia jestem biologiem. Po ukończeniu studiów wyższych na tym właśnie kierunku i uzyskaniu tytułu magistra, pracowałam w kilku miejscach, głównie na stanowiskach kierowniczych w branży handlowej.

 

Makijaż towarzyszył mi już od kilkunastu dobrych lat, jednak zawsze był to tylko dodatek do pracy oraz odskocznia od rzeczywistości w wolnym czasie. Wykonywałam makijaże sobie oraz osobom z mojego otoczenia, traktując wizaż wyłącznie jako bardzo przyjemne hobby.

 

Z upływem czasu poczułam jednak, że obecna pozycja zawodowa nie przynosi mi juz żadnej satysfakcji i najwyższa pora coś zmienić. Pomyślałam wówczas, że czerpanie radości z pracy stanie się możliwe, jeśli moją pracą stanie się moje hobby czyli wykonywanie makijażu. Postanowiłam zainwestować w siebie i wzbogacić swoją wiedzę oraz umiejętności w szkole wizażu Biar Beauty Group w Katowicach. Zajęcia w tym miejscu utwierdziły mnie w mojej decyzji skierowania swojej ścieżki zawodowej w kierunku profesjonalnego wizażu.

 

Zapraszam wszystkich serdecznie do zapoznania się z moją stroną internetową oraz moim profilem na facebooku (Angelika Kalarus MAKE UP). Dla każdej (oraz każdego) z Was wykonam profesjonalny makijaż w oparciu o analizę Waszej twarzy, Wasze dotychczasowe upodobania, przyzwyczajenia oraz wymagania, które postawicie przede mną. Niezależnie od okazji postaram się sprawić, abyście poczuły się wyjątkowo i pięknie. Mam nadzieję, że dzięki swojej pracy, ujrzę zadowolenie na Waszej twarzy i pomogę Wam poczuć się pewniej w każdej ważnej sytuacji Waszego życia.

 

Ślub, wesele, uroczystość rodzinna, ważne spotkanie prywatne czy biznesowe, sesja zdjęciowa? Nie ma to znaczenia – u mnie możesz wykonać makijaż na każdą okazję.

 

Zadzwoń, napisz i umów się już dziś. Serdecznie zapraszam : )

 

 

Moje certyfikaty

IMG_20160108_0003IMG_20160108_0004IMG_20160108_0001